HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

FC Vardar vs Macedonian Knights

Go down

FC Vardar vs Macedonian Knights Empty FC Vardar vs Macedonian Knights

Пишување  Haxer on Пет Јан 11, 2013 6:53 pm1)Резултат: 6:1
2)Голови: Javier(3),El Nino(1),Winner(2 avtogola),Winner(1)
3)Асистенции:El Mino1(2),Javier(1)
4)Снимка: http://www.haxballtube.com/watch/fb57134655
Haxer
Haxer

Број на мислења : 117
Репутација : 14
Join date : 2012-07-18
Age : 22

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот