HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

Haxball Pros vs Ultimate Haxball

Go down

Haxball Pros vs Ultimate Haxball Empty Haxball Pros vs Ultimate Haxball

Пишување  Haxer on Чет Јан 10, 2013 6:28 pm1)Резултат: 12:0
2)Голови: Ethanol(6),HaxerMKD(5),Boateng(Avtogol)
3)Асистенции:Ethanol(2),HaxerMKD(2)
4)Снимка: http://www.haxballtube.com/watch/96d6113414
Haxer
Haxer

Број на мислења : 117
Репутација : 14
Join date : 2012-07-18
Age : 22

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот