HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

Team Fantastico vs bitch Pls

Go down

Team Fantastico vs bitch Pls Empty Team Fantastico vs bitch Pls

Пишување  Haxer on Чет Јан 10, 2013 6:22 pm


1)Резултат: 8:2
2)Голови: Mino(5),Deksi(2),Yoki(1),Yoki(Avtogol),Deksi(Avtogol)
3)Асистенции:Mino(1),Deksi(2),HR(2)
4)Снимка: http://www.haxballtube.com/watch/071f0f146b
Haxer
Haxer

Број на мислења : 117
Репутација : 14
Join date : 2012-07-18
Age : 22

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот