HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

Frozen vs Bitch Please

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Frozen vs Bitch Please

Пишување  Nitro Petel on Нед Јан 06, 2013 8:08 pm

nas posle 18:00 ni odgovara vas?
avatar
Nitro Petel

Број на мислења : 343
Репутација : 19
Join date : 2012-05-24
Age : 97

Вратете се на почетокот Go down

Re: Frozen vs Bitch Please

Пишување  NoName01 on Пон Јан 07, 2013 12:58 am

a vo 15:30 ?

NoName01

Број на мислења : 3
Репутација : 0
Join date : 2013-01-03

Вратете се на почетокот Go down

Re: Frozen vs Bitch Please

Пишување  Nitro Petel on Пон Јан 07, 2013 1:12 pm

nvmz nema dogovor odlozena za utre
avatar
Nitro Petel

Број на мислења : 343
Репутација : 19
Join date : 2012-05-24
Age : 97

Вратете се на почетокот Go down

Re: Frozen vs Bitch Please

Пишување  NoName01 on Пон Јан 07, 2013 3:17 pm

abe ajde deneska ke igrame zaso utre ?

NoName01

Број на мислења : 3
Репутација : 0
Join date : 2013-01-03

Вратете се на почетокот Go down

Re: Frozen vs Bitch Please

Пишување  Nitro Petel on Пон Јан 07, 2013 4:50 pm

ok be
avatar
Nitro Petel

Број на мислења : 343
Репутација : 19
Join date : 2012-05-24
Age : 97

Вратете се на почетокот Go down

Re: Frozen vs Bitch Please

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот