HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

14 kolo Tedi vs Kenny

Go down

14 kolo Tedi vs Kenny  Empty 14 kolo Tedi vs Kenny

Пишување  Tedi on Пет Сеп 14, 2012 8:41 pm

http://www.haxballtube.com/watch/a37462202f mislam deka golot na poluvremeto se vazi..!??
Tedi
Tedi

Број на мислења : 36
Репутација : 0
Join date : 2012-03-17
Age : 19
Локација : Македонија/Кр.Паланка

Вратете се на почетокот Go down

14 kolo Tedi vs Kenny  Empty Re: 14 kolo Tedi vs Kenny

Пишување  Ozil on Саб Сеп 15, 2012 1:05 am

Tedi vs Kenny 5-3
da golot na poluvreme se vaze
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот