HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

14 kolo celzi vs elnino

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

14 kolo celzi vs elnino

Пишување  celzi on Чет Сеп 13, 2012 3:54 pm

koga mozes da te resam?
avatar
celzi

Број на мислења : 268
Репутација : 6
Join date : 2012-01-02
Age : 18
Локација : veles

Вратете се на почетокот Go down

Re: 14 kolo celzi vs elnino

Пишување  El Niñoob on Саб Сеп 15, 2012 10:17 am

deneska koa moes?
avatar
El Niñoob

Број на мислења : 55
Репутација : 7
Join date : 2011-11-07

Вратете се на почетокот Go down

14 kolo celzi vs elnino

Пишување  celzi on Саб Сеп 15, 2012 7:20 pm

ae vecerva vo 22:00?
avatar
celzi

Број на мислења : 268
Репутација : 6
Join date : 2012-01-02
Age : 18
Локација : veles

Вратете се на почетокот Go down

Re: 14 kolo celzi vs elnino

Пишување  Ozil on Пон Сеп 17, 2012 12:29 am

Posleden termin (Ponedelnik) 11:30h
avatar
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 23
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

Re: 14 kolo celzi vs elnino

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот