HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

Fixture 13- Nitro Petel - Falcon

Go down

Fixture 13-  Nitro Petel - Falcon Empty Fixture 13- Nitro Petel - Falcon

Пишување  Falcon on Чет Сеп 13, 2012 1:09 pm

Fixture 13- Nitro Petel - Falcon
Koga?
Falcon
Falcon

Број на мислења : 152
Репутација : 10
Join date : 2011-11-04
Age : 22
Локација : Македонија,Скопје

https://www.facebook.com/groups/151344571648881/

Вратете се на почетокот Go down

Fixture 13-  Nitro Petel - Falcon Empty Re: Fixture 13- Nitro Petel - Falcon

Пишување  Ozil on Пон Сеп 17, 2012 12:30 am

Posleden termin (Ponedelnik) 11:30h
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот