HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

celzi vs rafael

Go down

celzi vs rafael  Empty celzi vs rafael

Пишување  celzi on Чет Сеп 13, 2012 10:10 am

4-1 za mene

snimkata ke ja stavam podocna sea treba da se sprmam za naskolo!

ako ne on neka potvrdi!
celzi
celzi

Број на мислења : 268
Репутација : 6
Join date : 2012-01-02
Age : 19
Локација : veles

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот