HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

14. kolo Özil - Nitro Petel

Go down

14. kolo Özil   -   Nitro Petel Empty 14. kolo Özil - Nitro Petel

Пишување  Ozil on Пон Сеп 10, 2012 3:24 pm

ajde petle?
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

14. kolo Özil   -   Nitro Petel Empty Re: 14. kolo Özil - Nitro Petel

Пишување  Nitro Petel on Сре Сеп 12, 2012 4:14 pm

koa ti odgovara tebe?

__________________________________________________
Lord Bendtner!
Nitro Petel
Nitro Petel

Број на мислења : 343
Репутација : 19
Join date : 2012-05-24
Age : 98

Вратете се на почетокот Go down

14. kolo Özil   -   Nitro Petel Empty Re: 14. kolo Özil - Nitro Petel

Пишување  Ozil on Сре Сеп 12, 2012 6:38 pm

sea i utre od sabajle
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

14. kolo Özil   -   Nitro Petel Empty Re: 14. kolo Özil - Nitro Petel

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот