HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

Fixture 12-Falcon - Petarda

Go down

Fixture 12-Falcon - Petarda Empty Fixture 12-Falcon - Petarda

Пишување  Falcon on Пет Сеп 07, 2012 12:15 am

Koga?
Falcon
Falcon

Број на мислења : 152
Репутација : 10
Join date : 2011-11-04
Age : 22
Локација : Македонија,Скопје

https://www.facebook.com/groups/151344571648881/

Вратете се на почетокот Go down

Fixture 12-Falcon - Petarda Empty Re: Fixture 12-Falcon - Petarda

Пишување  Petarda on Пет Сеп 07, 2012 10:58 am

ja sum 2 smena na skolo od sabajleto sum tukaaa a mozam i utre?
ajde utre od sabajle 11-12
Petarda
Petarda

Број на мислења : 84
Репутација : 3
Join date : 2011-09-29

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот