HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

10 коло Хахер-Теди

Go down

10 коло Хахер-Теди Empty 10 коло Хахер-Теди

Пишување  Tedi on Вто Сеп 04, 2012 6:13 pm

кога си слободен ајс мзоам во 20Ч00 утре сакас?
Tedi
Tedi

Број на мислења : 36
Репутација : 0
Join date : 2012-03-17
Age : 19
Локација : Македонија/Кр.Паланка

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот