HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

11. kolo RaFaeL - Özil

Go down

11. kolo RaFaeL - Özil  Empty 11. kolo RaFaeL - Özil

Пишување  Ozil on Вто Сеп 04, 2012 5:49 pm

RaFaeL - Özil 1-4
iskoci u 2 pol okolu 1.30 min sega mu oprostuvam i nejkam nikakva kazna, za drug pat nema
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот