HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

1/2 Kenny M vs Rafael

Go down

1/2 Kenny M vs Rafael Empty 1/2 Kenny M vs Rafael

Пишување  Kenny M on Вто Сеп 04, 2012 3:38 pm

Koga mozis?
Kenny M
Kenny M

Број на мислења : 86
Репутација : 1
Join date : 2012-08-07
Age : 23
Локација : Prilep

Вратете се на почетокот Go down

1/2 Kenny M vs Rafael Empty .

Пишување  RaFaeL 21 on Чет Сеп 06, 2012 9:08 pm

mozham sekoj den 11-12 sabajle, 19-22 navecher
RaFaeL 21
RaFaeL 21

Број на мислења : 48
Репутација : 3
Join date : 2012-05-30
Age : 20

Вратете се на почетокот Go down

1/2 Kenny M vs Rafael Empty Re: 1/2 Kenny M vs Rafael

Пишување  Kenny M on Чет Сеп 06, 2012 9:22 pm

Epa ajde utre ke bidam tuka od 11-12
Kenny M
Kenny M

Број на мислења : 86
Репутација : 1
Join date : 2012-08-07
Age : 23
Локација : Prilep

Вратете се на почетокот Go down

1/2 Kenny M vs Rafael Empty Re: 1/2 Kenny M vs Rafael

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот