HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

12 коло pow3r vs Tedi

Go down

12 коло pow3r vs Tedi Empty 12 коло pow3r vs Tedi

Пишување  naitoN on Вто Сеп 04, 2012 1:54 am

koga?
naitoN
naitoN

Број на мислења : 99
Репутација : 1
Join date : 2011-11-03
Age : 25

Вратете се на почетокот Go down

12 коло pow3r vs Tedi Empty Tedi

Пишување  Tedi on Вто Сеп 04, 2012 7:53 am

pow3r uste e rano be i nemozam preku den navecer oti sum vo skolo aj vecer vo 20:00 da probame moze?
Tedi
Tedi

Број на мислења : 36
Репутација : 0
Join date : 2012-03-17
Age : 19
Локација : Македонија/Кр.Паланка

Вратете се на почетокот Go down

12 коло pow3r vs Tedi Empty Re: 12 коло pow3r vs Tedi

Пишување  naitoN on Вто Сеп 04, 2012 5:38 pm

Tedi напиша:pow3r uste e rano be i nemozam preku den navecer oti sum vo skolo aj vecer vo 20:00 da probame moze?
da, bidi uklucen na fb
naitoN
naitoN

Број на мислења : 99
Репутација : 1
Join date : 2011-11-03
Age : 25

Вратете се на почетокот Go down

12 коло pow3r vs Tedi Empty Tedi

Пишување  Tedi on Вто Сеп 04, 2012 6:12 pm

abe 12 kolo treba da igrame a sea treba da se igra 9 neli e rano cc
Tedi
Tedi

Број на мислења : 36
Репутација : 0
Join date : 2012-03-17
Age : 19
Локација : Македонија/Кр.Паланка

Вратете се на почетокот Go down

12 коло pow3r vs Tedi Empty Re: 12 коло pow3r vs Tedi

Пишување  Ozil on Вто Сеп 04, 2012 6:24 pm

ovaa nedela treba da se igrat: 10, 11 i 12 kolo, so znaci deka ne e rano
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

12 коло pow3r vs Tedi Empty Re: 12 коло pow3r vs Tedi

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот