HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

12. kolo Özil - celzi

Go down

12. kolo Özil   -   celzi Empty 12. kolo Özil - celzi

Пишување  Ozil on Нед Сеп 02, 2012 10:10 pm

koaaa?
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

12. kolo Özil   -   celzi Empty Re: 12. kolo Özil - celzi

Пишување  Ozil on Сре Сеп 05, 2012 11:28 am

alo javi se, sekoe sabajle sum tuka
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот