HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

el nino - celzi

Go down

el nino - celzi Empty el nino - celzi

Пишување  El Niñoob on Нед Сеп 02, 2012 9:24 pm

http://haxballtube.com/watch/6eab916352

2-0 ... ja predade i nema da igral poishe hax!
El Niñoob
El Niñoob

Број на мислења : 55
Репутација : 7
Join date : 2011-11-07

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот