HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

9kolo celzi vs nitropetel

Go down

9kolo celzi vs nitropetel  Empty 9kolo celzi vs nitropetel

Пишување  celzi on Саб Сеп 01, 2012 1:56 pm

6-4 za nego
celzi
celzi

Број на мислења : 268
Репутација : 6
Join date : 2012-01-02
Age : 19
Локација : veles

Вратете се на почетокот Go down

9kolo celzi vs nitropetel  Empty Re: 9kolo celzi vs nitropetel

Пишување  Nitro Petel on Саб Сеп 01, 2012 1:57 pm


__________________________________________________
Lord Bendtner!
Nitro Petel
Nitro Petel

Број на мислења : 343
Репутација : 19
Join date : 2012-05-24
Age : 98

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот