HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

7.коло Ethanol - Haxer

Go down

7.коло Ethanol - Haxer Empty 7.коло Ethanol - Haxer

Пишување  Ethanol on Чет Aвг 30, 2012 1:23 pm

Победа 5-4

http://haxballtube.com/watch/bb4753af12

Истотака земете го Хаксер за пример, бидејќи играше со постојан пинг од 140/200 а пауза бараше само кога ептен ќе претераше лагот. А не да ми плачете кога пингот ќе ви крене 101 или ако сецне малце.
Ethanol
Ethanol

Број на мислења : 104
Репутација : 15
Join date : 2012-07-13
Age : 21
Локација : Скопје, Македонија

http://haxballmacedonia.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот