HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

Falcon-NenormaleN

Go down

Falcon-NenormaleN Empty Falcon-NenormaleN

Пишување  Falcon on Сре Aвг 29, 2012 2:57 pm

Falcon-NenormaleN
Koga?
Falcon
Falcon

Број на мислења : 152
Репутација : 10
Join date : 2011-11-04
Age : 22
Локација : Македонија,Скопје

https://www.facebook.com/groups/151344571648881/

Вратете се на почетокот Go down

Falcon-NenormaleN Empty Re: Falcon-NenormaleN

Пишување  Nitro Petel on Сре Aвг 29, 2012 3:14 pm

hahaha so brat mu dogovara hahahahah hahabudala hahabudala hahabudala hahabudala

__________________________________________________
Lord Bendtner!
Nitro Petel
Nitro Petel

Број на мислења : 343
Репутација : 19
Join date : 2012-05-24
Age : 98

Вратете се на почетокот Go down

Falcon-NenormaleN Empty Re: Falcon-NenormaleN

Пишување  Ozil on Сре Aвг 29, 2012 5:08 pm

so se smees petel? toa se spored pravilata!
brat za vrat, sirenje bez pari Very Happy
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

Falcon-NenormaleN Empty Re: Falcon-NenormaleN

Пишување  Ethanol on Чет Aвг 30, 2012 12:36 am

Özil напиша:so se smees petel? toa se spored pravilata!
brat za vrat, sirenje bez pari Very Happy

Брат за брат, сирење за пари бе ајдисан еден.
Ethanol
Ethanol

Број на мислења : 104
Репутација : 15
Join date : 2012-07-13
Age : 21
Локација : Скопје, Македонија

http://haxballmacedonia.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Falcon-NenormaleN Empty Re: Falcon-NenormaleN

Пишување  Ozil on Чет Aвг 30, 2012 1:34 am

Ethanol напиша:
Özil напиша:so se smees petel? toa se spored pravilata!
brat za vrat, sirenje bez pari Very Happy

Брат за брат, сирење за пари бе ајдисан еден.

ma samo kutek be kutek
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

Falcon-NenormaleN Empty Re: Falcon-NenormaleN

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот