HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

9 kolo Nitro Petel - celzi

Go down

9 kolo Nitro Petel - celzi Empty 9 kolo Nitro Petel - celzi

Пишување  Nitro Petel on Сре Aвг 29, 2012 12:15 pm

koga?

__________________________________________________
Lord Bendtner!
Nitro Petel
Nitro Petel

Број на мислења : 343
Репутација : 19
Join date : 2012-05-24
Age : 98

Вратете се на почетокот Go down

9 kolo Nitro Petel - celzi Empty Re: 9 kolo Nitro Petel - celzi

Пишување  Ozil on Сре Aвг 29, 2012 1:05 pm

nogu e zafanan so negovio forum, tesko da izigrate
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

9 kolo Nitro Petel - celzi Empty celzi vs Nitro Petel

Пишување  celzi on Саб Сеп 01, 2012 10:59 am

ae vecer vo 23:00

i da ja doigram ligava i ne igram haxball vise

ke igram gta san andreas multiplayer
celzi
celzi

Број на мислења : 268
Репутација : 6
Join date : 2012-01-02
Age : 19
Локација : veles

Вратете се на почетокот Go down

9 kolo Nitro Petel - celzi Empty Re: 9 kolo Nitro Petel - celzi

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот