HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

9.коло Етанол - pow3r

Go down

9.коло Етанол - pow3r Empty 9.коло Етанол - pow3r

Пишување  Ethanol on Сре Aвг 29, 2012 11:24 am

Кгај мојш чоек?
Ethanol
Ethanol

Број на мислења : 104
Репутација : 15
Join date : 2012-07-13
Age : 21
Локација : Скопје, Македонија

http://haxballmacedonia.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

9.коло Етанол - pow3r Empty Re: 9.коло Етанол - pow3r

Пишување  naitoN on Чет Aвг 30, 2012 8:36 pm

Ethanol напиша:Кгај мојш чоек?
nemam internet, vo sabota 22h mozes li?
naitoN
naitoN

Број на мислења : 99
Репутација : 1
Join date : 2011-11-03
Age : 25

Вратете се на почетокот Go down

9.коло Етанол - pow3r Empty Re: 9.коло Етанол - pow3r

Пишување  naitoN on Пет Aвг 31, 2012 8:02 pm

pow3r напиша:
Ethanol напиша:Кгај мојш чоек?
nemam internet, vo sabota 22h mozes li?
ajde kade si ??? neli se dogovorivme vo 22h ?
naitoN
naitoN

Број на мислења : 99
Репутација : 1
Join date : 2011-11-03
Age : 25

Вратете се на почетокот Go down

9.коло Етанол - pow3r Empty Re: 9.коло Етанол - pow3r

Пишување  Ethanol on Саб Сеп 01, 2012 11:33 am

Кај сме се договориле. Ти си прашал дали можам ја не сум ти пишал. Вечер 11 ипол ќе иам соба направено за 4ца ќе те чекам.
Бидува?
Ethanol
Ethanol

Број на мислења : 104
Репутација : 15
Join date : 2012-07-13
Age : 21
Локација : Скопје, Македонија

http://haxballmacedonia.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

9.коло Етанол - pow3r Empty Re: 9.коло Етанол - pow3r

Пишување  naitoN on Саб Сеп 01, 2012 12:13 pm

Ethanol напиша:Кај сме се договориле. Ти си прашал дали можам ја не сум ти пишал. Вечер 11 ипол ќе иам соба направено за 4ца ќе те чекам.
Бидува?
da
naitoN
naitoN

Број на мислења : 99
Репутација : 1
Join date : 2011-11-03
Age : 25

Вратете се на почетокот Go down

9.коло Етанол - pow3r Empty Re: 9.коло Етанол - pow3r

Пишување  naitoN on Саб Сеп 01, 2012 9:35 pm

pow3r напиша:
Ethanol напиша:Кај сме се договориле. Ти си прашал дали можам ја не сум ти пишал. Вечер 11 ипол ќе иам соба направено за 4ца ќе те чекам.
Бидува?
da
eve pak te nema... do koga jas treba da te cekam tebe ?
naitoN
naitoN

Број на мислења : 99
Репутација : 1
Join date : 2011-11-03
Age : 25

Вратете се на почетокот Go down

9.коло Етанол - pow3r Empty Re: 9.коло Етанол - pow3r

Пишување  Ethanol on Саб Сеп 01, 2012 10:47 pm

Не ми ги тегни мудата бееее... Цел ден сум во хакс соби, да не ќе потрошиш многу калории ако се уклучиш и ко Теди на пример ме викнеш да играме? Кај кур да те најдам ја тебе?
Ethanol
Ethanol

Број на мислења : 104
Репутација : 15
Join date : 2012-07-13
Age : 21
Локација : Скопје, Македонија

http://haxballmacedonia.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

9.коло Етанол - pow3r Empty Re: 9.коло Етанол - pow3r

Пишување  naitoN on Нед Сеп 02, 2012 1:02 am

Ethanol напиша:Не ми ги тегни мудата бееее... Цел ден сум во хакс соби, да не ќе потрошиш многу калории ако се уклучиш и ко Теди на пример ме викнеш да играме? Кај кур да те најдам ја тебе?
abe si imavme jas i ti dogovor vo 23:30 da napravis soba, 15 minuti refresh pravev za da ne si napravil soba, tebe te nemase... pravilata si se tie, ne me interesira
naitoN
naitoN

Број на мислења : 99
Репутација : 1
Join date : 2011-11-03
Age : 25

Вратете се на почетокот Go down

9.коло Етанол - pow3r Empty Re: 9.коло Етанол - pow3r

Пишување  Ethanol on Нед Сеп 02, 2012 10:35 am

Кои ти се правилата? Вечерта и тебе и теди и балкан ботс ве чекав никој не се појавивте. Ако сакаш земи си службена радувај се ми е гајле. Неможам ја време на деца мали да губам.
Ethanol
Ethanol

Број на мислења : 104
Репутација : 15
Join date : 2012-07-13
Age : 21
Локација : Скопје, Македонија

http://haxballmacedonia.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

9.коло Етанол - pow3r Empty Re: 9.коло Етанол - pow3r

Пишување  naitoN on Нед Сеп 02, 2012 11:33 am

Ethanol напиша:Кои ти се правилата? Вечерта и тебе и теди и балкан ботс ве чекав никој не се појавивте. Ако сакаш земи си службена радувај се ми е гајле. Неможам ја време на деца мали да губам.
vreme na mali deca da gubis? aj prvo vidi jas kolku godini imam, pa posle razmisli kakvi gluposti pisuvas...
naitoN
naitoN

Број на мислења : 99
Репутација : 1
Join date : 2011-11-03
Age : 25

Вратете се на почетокот Go down

9.коло Етанол - pow3r Empty Re: 9.коло Етанол - pow3r

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот