HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

kenny ajde da igrame deneska urte nemozma gosti imama ajde deneska vo 14:00

Go down

kenny ajde da igrame deneska urte nemozma gosti imama ajde deneska vo 14:00 Empty kenny ajde da igrame deneska urte nemozma gosti imama ajde deneska vo 14:00

Пишување  Tedi on Пон Aвг 27, 2012 10:18 am

mozes li?
Tedi
Tedi

Број на мислења : 36
Репутација : 0
Join date : 2012-03-17
Age : 19
Локација : Македонија/Кр.Паланка

Вратете се на почетокот Go down

kenny ajde da igrame deneska urte nemozma gosti imama ajde deneska vo 14:00 Empty Re: kenny ajde da igrame deneska urte nemozma gosti imama ajde deneska vo 14:00

Пишување  Kenny M on Пон Aвг 27, 2012 11:26 am

da Tedi Very Happy
Kenny M
Kenny M

Број на мислења : 86
Репутација : 1
Join date : 2012-08-07
Age : 23
Локација : Prilep

Вратете се на почетокот Go down

kenny ajde da igrame deneska urte nemozma gosti imama ajde deneska vo 14:00 Empty Re: kenny ajde da igrame deneska urte nemozma gosti imama ajde deneska vo 14:00

Пишување  Ethanol on Пон Aвг 27, 2012 1:22 pm

Теди бот еден неписмен. Еве ти второ предупредување а следат и казни за тебе.
Научи што е наслов, а што содржина на пораката. Уште еднаш тема со ваков наслов ако отвориш кркаш бан. Ионака темава треба во Договарање утакмици да ја отвориш.


Ethanol
Ethanol

Број на мислења : 104
Репутација : 15
Join date : 2012-07-13
Age : 21
Локација : Скопје, Македонија

http://haxballmacedonia.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

kenny ajde da igrame deneska urte nemozma gosti imama ajde deneska vo 14:00 Empty Re: kenny ajde da igrame deneska urte nemozma gosti imama ajde deneska vo 14:00

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот