HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

8 kolo pow3r vs Kenny M

Go down

8 kolo pow3r vs Kenny M

Пишување  Kenny M on Пон Aвг 27, 2012 1:49 am

koga mozis?
avatar
Kenny M

Број на мислења : 86
Репутација : 1
Join date : 2012-08-07
Age : 23
Локација : Prilep

Вратете се на почетокот Go down

Re: 8 kolo pow3r vs Kenny M

Пишување  naitoN on Пон Aвг 27, 2012 2:38 am

Kenny M напиша:koga mozis?
utre vo 21:00?
avatar
naitoN

Број на мислења : 99
Репутација : 1
Join date : 2011-11-03
Age : 24

Вратете се на почетокот Go down

Re: 8 kolo pow3r vs Kenny M

Пишување  Kenny M on Пон Aвг 27, 2012 11:25 am

To vreme nema da bidam doma. Mozam posle 23:30
avatar
Kenny M

Број на мислења : 86
Репутација : 1
Join date : 2012-08-07
Age : 23
Локација : Prilep

Вратете се на почетокот Go down

Re: 8 kolo pow3r vs Kenny M

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот