HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

9. kolo Özil - Falcon

Go down

9. kolo Özil   -   Falcon Empty 9. kolo Özil - Falcon

Пишување  Ozil on Нед Aвг 26, 2012 12:18 pm

koga?
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

9. kolo Özil   -   Falcon Empty Re: 9. kolo Özil - Falcon

Пишување  Ozil on Пон Aвг 27, 2012 10:29 pm

ej ti pisav na fb vikas u nedela, nemozam u nedela daj porano da izigrame
utre mozes?
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

9. kolo Özil   -   Falcon Empty Re: 9. kolo Özil - Falcon

Пишување  Ozil on Сре Aвг 29, 2012 10:21 am

deneska nemozam, utre mozes li u 17h?
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

9. kolo Özil   -   Falcon Empty ......................

Пишување  Falcon on Сре Aвг 29, 2012 2:56 pm

Özil напиша:deneska nemozam, utre mozes li u 17h?
brat koga ti vikav da izigrame nemozes od deneska pocnuva pivolend slabo ke bidam doma taka da neka ostane ke ja izigrame koga ke se vidime.
Falcon
Falcon

Број на мислења : 152
Репутација : 10
Join date : 2011-11-04
Age : 22
Локација : Македонија,Скопје

https://www.facebook.com/groups/151344571648881/

Вратете се на почетокот Go down

9. kolo Özil   -   Falcon Empty Re: 9. kolo Özil - Falcon

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот