HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

7. kolo Nitro Petel - Özil

Go down

7. kolo Nitro Petel   -   Özil Empty 7. kolo Nitro Petel - Özil

Пишување  Ozil on Нед Aвг 26, 2012 12:17 pm

koga si sloboden, koe vreme mi kazi
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

7. kolo Nitro Petel   -   Özil Empty Re: 7. kolo Nitro Petel - Özil

Пишување  Nitro Petel on Нед Aвг 26, 2012 12:24 pm

mene pojke navecer mi odgovara aj ko ke ojs vo kompjuternica pisi mi na fb pa da izigrame

__________________________________________________
Lord Bendtner!
Nitro Petel
Nitro Petel

Број на мислења : 343
Репутација : 19
Join date : 2012-05-24
Age : 98

Вратете се на почетокот Go down

7. kolo Nitro Petel   -   Özil Empty Re: 7. kolo Nitro Petel - Özil

Пишување  Ozil on Нед Aвг 26, 2012 1:44 pm

Nitro Petel напиша:mene pojke navecer mi odgovara aj ko ke ojs vo kompjuternica pisi mi na fb pa da izigrame

te sega ke odam, bidi tuka pisav ti i na fb... mislam deka si procital
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

7. kolo Nitro Petel   -   Özil Empty Re: 7. kolo Nitro Petel - Özil

Пишување  Nitro Petel on Пон Aвг 27, 2012 1:59 pm

deneska koga mozis?

__________________________________________________
Lord Bendtner!
Nitro Petel
Nitro Petel

Број на мислења : 343
Репутација : 19
Join date : 2012-05-24
Age : 98

Вратете се на почетокот Go down

7. kolo Nitro Petel   -   Özil Empty Re: 7. kolo Nitro Petel - Özil

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот