HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

Tedi vs pow3r 1-1

Go down

Tedi vs pow3r 1-1 Empty Tedi vs pow3r 1-1

Пишување  Tedi on Вто Aвг 21, 2012 5:31 pm

http://www.haxballtube.com/watch/bddb494457 eve link toj dade gol vo overtime na 2 poluvreme ne se vazi toj gol 1-1 po 1 bog zemame
Tedi
Tedi

Број на мислења : 36
Репутација : 0
Join date : 2012-03-17
Age : 19
Локација : Македонија/Кр.Паланка

Вратете се на почетокот Go down

Tedi vs pow3r 1-1 Empty Re: Tedi vs pow3r 1-1

Пишување  Ethanol on Вто Aвг 21, 2012 10:48 pm

Нерешена. Али теди треба да се срамиш што си молел да ти го остави за да победиш.
Ethanol
Ethanol

Број на мислења : 104
Репутација : 15
Join date : 2012-07-13
Age : 21
Локација : Скопје, Македонија

http://haxballmacedonia.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот