HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

5 Kolo Nitro Petel - NenormaleN

Go down

5 Kolo Nitro Petel - NenormaleN Empty 5 Kolo Nitro Petel - NenormaleN

Пишување  Nitro Petel on Вто Aвг 21, 2012 1:56 pm

0-0 ozil neka potvrdi

__________________________________________________
Lord Bendtner!
Nitro Petel
Nitro Petel

Број на мислења : 343
Репутација : 19
Join date : 2012-05-24
Age : 98

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот