HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

NenormaleN-Petarda

Go down

NenormaleN-Petarda Empty NenormaleN-Petarda

Пишување  NenormaleN17 on Вто Aвг 21, 2012 1:09 pm

7-6 za NenormaleN ako treba nitro petel ke potvrdi!
avatar
NenormaleN17

Број на мислења : 28
Репутација : 4
Join date : 2012-01-18

Вратете се на почетокот Go down

NenormaleN-Petarda Empty Re: NenormaleN-Petarda

Пишување  Hax Macedonia on Вто Aвг 21, 2012 1:37 pm

Толку ли е тешко да се ставе колото кое се игра во насловот???
Hax Macedonia
Hax Macedonia

Број на мислења : 149
Репутација : 4
Join date : 2011-09-23

http://haxballmacedonia.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

NenormaleN-Petarda Empty Re: NenormaleN-Petarda

Пишување  Ethanol on Вто Aвг 21, 2012 1:41 pm

Вака, да се разјасниме малце. САМО ЈАС ПИШУВАМ СО ГОЛЕМИ БУКВИ НА ФОРУМОВ. А кога пишувам со големи, значи некој ме нанервирал и му следи казница.
За жал треба да се држам до правилата за мали дечиња што бев принуден да ги направам такви. Према тоа, Ненормален имаш
*ПРВА ОПОМЕНА*

За пишување со големи букви што е забрането според сите јавно објавени правилници на форумов.
Истотака од искуство гледам дека конвенционалните казни и опомени не влијаат на вас, така да за казна секој пост што ќе го напишеш денес ќе ти биде конвертиран во смален фонт со мали букви.

Се надевам ќе ти дојде памет.
Ethanol
Ethanol

Број на мислења : 104
Репутација : 15
Join date : 2012-07-13
Age : 21
Локација : Скопје, Македонија

http://haxballmacedonia.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

NenormaleN-Petarda Empty Re: NenormaleN-Petarda

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот