HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

Nitro Petel vs Falcon

Go down

Nitro Petel vs Falcon Empty Nitro Petel vs Falcon

Пишување  Nitro Petel on Пон Aвг 20, 2012 9:23 pm

2-1 za nego

__________________________________________________
Lord Bendtner!
Nitro Petel
Nitro Petel

Број на мислења : 343
Репутација : 19
Join date : 2012-05-24
Age : 98

Вратете се на почетокот Go down

Nitro Petel vs Falcon Empty ......................

Пишување  Falcon on Пон Aвг 20, 2012 9:24 pm

Nitro Petel напиша:2-1 za nego
potvrdeno
http://www.haxballtube.com/watch/8cf759aef5
Falcon
Falcon

Број на мислења : 152
Репутација : 10
Join date : 2011-11-04
Age : 22
Локација : Македонија,Скопје

https://www.facebook.com/groups/151344571648881/

Вратете се на почетокот Go down

Nitro Petel vs Falcon Empty Re: Nitro Petel vs Falcon

Пишување  Hax Macedonia on Вто Aвг 21, 2012 12:04 pm

Можеш во насловот да го ставеш напред колото кое е? Не за друго да биде по прегледно??
Мислам дека не е тешко а со тоа ќе се олесне работата на админите... позз
Hax Macedonia
Hax Macedonia

Број на мислења : 149
Репутација : 4
Join date : 2011-09-23

http://haxballmacedonia.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Nitro Petel vs Falcon Empty ......................

Пишување  Falcon on Вто Aвг 21, 2012 12:41 pm

Hax Macedonia напиша:Можеш во насловот да го ставеш напред колото кое е? Не за друго да биде по прегледно??
Мислам дека не е тешко а со тоа ќе се олесне работата на админите... позз
ne e problem toa,vazi
Falcon
Falcon

Број на мислења : 152
Репутација : 10
Join date : 2011-11-04
Age : 22
Локација : Македонија,Скопје

https://www.facebook.com/groups/151344571648881/

Вратете се на почетокот Go down

Nitro Petel vs Falcon Empty Re: Nitro Petel vs Falcon

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот