HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

haxer go stra neke da igra neka dokazat i drugite sekoj den go prasuvam vika ne denes ne denes samo toa

Go down

haxer go stra neke da igra neka dokazat i drugite sekoj den go prasuvam vika ne denes ne denes samo toa Empty haxer go stra neke da igra neka dokazat i drugite sekoj den go prasuvam vika ne denes ne denes samo toa

Пишување  Tedi on Пон Aвг 20, 2012 6:05 pm

haxer ako igras igras ako ne idi u kurac
Tedi
Tedi

Број на мислења : 36
Репутација : 0
Join date : 2012-03-17
Age : 19
Локација : Македонија/Кр.Паланка

Вратете се на почетокот Go down

haxer go stra neke da igra neka dokazat i drugite sekoj den go prasuvam vika ne denes ne denes samo toa Empty Re: haxer go stra neke da igra neka dokazat i drugite sekoj den go prasuvam vika ne denes ne denes samo toa

Пишување  ?????? on Пон Aвг 20, 2012 7:09 pm

а како може Kenny M да одигра а ти неможеш? и дај отварај уредни теми како што треба!
avatar
??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

haxer go stra neke da igra neka dokazat i drugite sekoj den go prasuvam vika ne denes ne denes samo toa Empty Re: haxer go stra neke da igra neka dokazat i drugite sekoj den go prasuvam vika ne denes ne denes samo toa

Пишување  Ethanol on Пон Aвг 20, 2012 10:59 pm

Хаксер е утре на еднодневен одмор. Хаксер те бараше да играш али ти си го тупел си му викал не сеа не сеа, си играл со други така да не отварај вакви теми. И повторувам она што го рече Мастер, не отварај вакви распарталени теми.
Каде што пишува наслов на темата, се пишува краток наслов, а истотака темава не треба да е постирана тука. Читај во Опомени за казните за вакви работи.

*ПРВА ОПОМЕНА*
Ethanol
Ethanol

Број на мислења : 104
Репутација : 15
Join date : 2012-07-13
Age : 21
Локација : Скопје, Македонија

http://haxballmacedonia.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

haxer go stra neke da igra neka dokazat i drugite sekoj den go prasuvam vika ne denes ne denes samo toa Empty Re: haxer go stra neke da igra neka dokazat i drugite sekoj den go prasuvam vika ne denes ne denes samo toa

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот