HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

1. kolo Özil - NenormaleN

Go down

1. kolo Özil - NenormaleN Empty 1. kolo Özil - NenormaleN

Пишување  Ozil on Пон Aвг 20, 2012 3:59 pm

2-3
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

1. kolo Özil - NenormaleN Empty NenormaleN- Ozil

Пишување  NenormaleN17 on Пон Aвг 20, 2012 4:00 pm

2-3 ZA NENORMALEN!
avatar
NenormaleN17

Број на мислења : 28
Репутација : 4
Join date : 2012-01-18

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот