HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

......................

Go down

...................... Empty ......................

Пишување  Falcon on Пон Aвг 20, 2012 2:52 pm

Ethanol-Falcon
4-5 za Falcon
Falcon
Falcon

Број на мислења : 152
Репутација : 10
Join date : 2011-11-04
Age : 22
Локација : Македонија,Скопје

https://www.facebook.com/groups/151344571648881/

Вратете се на почетокот Go down

...................... Empty Re: ......................

Пишување  Ethanol on Пон Aвг 20, 2012 2:54 pm

4-5 za tebe znaci 5 za mene ja tepav Very Happy oleee
se shalam haha... Potvrdeno. ( So lag i bez zagrevanje igrav alooo)
Ethanol
Ethanol

Број на мислења : 104
Репутација : 15
Join date : 2012-07-13
Age : 21
Локација : Скопје, Македонија

http://haxballmacedonia.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот