HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

celzi vs petarda

Go down

celzi vs petarda  Empty celzi vs petarda

Пишување  celzi on Пет Aвг 17, 2012 3:41 pm

5-4 za celzi

snimkata ke ja stavam podocna sea nemozam

brw za petarda mn se pojacil!!
celzi
celzi

Број на мислења : 268
Репутација : 6
Join date : 2012-01-02
Age : 19
Локација : veles

Вратете се на почетокот Go down

celzi vs petarda  Empty Re: celzi vs petarda

Пишување  Petarda on Пет Aвг 17, 2012 3:42 pm

raka na srce tocno e se so kaza Laughing Laughing
Petarda
Petarda

Број на мислења : 84
Репутација : 3
Join date : 2011-09-29

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот