HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

Pobeda protiv acesingle gubese i se otkaza by Tedi

Go down

Pobeda protiv acesingle gubese i se otkaza by Tedi Empty Pobeda protiv acesingle gubese i se otkaza by Tedi

Пишување  Tedi on Пет Aвг 17, 2012 2:59 pm

videoto nesto nemzoam da go stavam ima nekakvi problemi moze toj i samiot da dokaze....
Tedi
Tedi

Број на мислења : 36
Репутација : 0
Join date : 2012-03-17
Age : 19
Локација : Македонија/Кр.Паланка

Вратете се на почетокот Go down

Pobeda protiv acesingle gubese i se otkaza by Tedi Empty Re: Pobeda protiv acesingle gubese i se otkaza by Tedi

Пишување  Ethanol on Пет Aвг 17, 2012 4:03 pm

Хаксбал тјуб има проблеми денес, препрати го видеото на Озил или МастерМКД.
Ethanol
Ethanol

Број на мислења : 104
Репутација : 15
Join date : 2012-07-13
Age : 21
Локација : Скопје, Македонија

http://haxballmacedonia.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот