HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

2 kolo RauL vs Kenny M

Go down

2 kolo RauL vs Kenny M Empty 2 kolo RauL vs Kenny M

Пишување  Kenny M on Пет Aвг 17, 2012 1:43 pm

RauL vs Kenny M 0:0 (1:3)

Imam problemi so snimkata Sad no RauL mozi da go potvrdi rezultatot. Ako uspeam ke ja postavam podocna

Eve ja snimkata: http://www.haxballtube.com/watch/75c1e9c9f5

Kenny M
Kenny M

Број на мислења : 86
Репутација : 1
Join date : 2012-08-07
Age : 23
Локација : Prilep

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот