HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

HaxerMKD vs MakedonecMKD

Go down

HaxerMKD vs MakedonecMKD Empty HaxerMKD vs MakedonecMKD

Пишување  Haxer on Чет Aвг 16, 2012 8:19 pm

ae kazi koa mozes... Very Happy
Haxer
Haxer

Број на мислења : 117
Репутација : 14
Join date : 2012-07-18
Age : 22

Вратете се на почетокот Go down

HaxerMKD vs MakedonecMKD Empty Re: HaxerMKD vs MakedonecMKD

Пишување  Makedonec-MKD on Нед Aвг 19, 2012 4:51 pm

posle polnok?
Makedonec-MKD
Makedonec-MKD

Број на мислења : 16
Репутација : 7
Join date : 2012-01-05
Age : 23
Локација : Skopje

https://www.facebook.com/ilijevskiantonio

Вратете се на почетокот Go down

HaxerMKD vs MakedonecMKD Empty Re: HaxerMKD vs MakedonecMKD

Пишување  ?????? on Пон Aвг 20, 2012 3:08 pm

Како што гледам утакмицата не е одиграна и морам да ставам термин за одигрување!
Терминот ќе биде вечерва во 20 часот.

Напомена:
- ако едниот играч се појави добива слузбено 3-0 за него
- ако двата играчи се појават, одиграјте ја утакмицата
- ако и двајцата не се појавите, следува резултат 0-0

* Како доказ дека сте биле тука, сликајте!
avatar
??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

HaxerMKD vs MakedonecMKD Empty Re: HaxerMKD vs MakedonecMKD

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот