HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

kade e ovoj acesingle kako mu e nick na haxball za da igrame ligata??

Go down

kade e ovoj acesingle kako mu e nick na haxball za da igrame ligata?? Empty kade e ovoj acesingle kako mu e nick na haxball za da igrame ligata??

Пишување  Tedi on Чет Aвг 16, 2012 2:34 pm

acesingle koga si sloboden da igrame
Tedi
Tedi

Број на мислења : 36
Репутација : 0
Join date : 2012-03-17
Age : 19
Локација : Македонија/Кр.Паланка

Вратете се на почетокот Go down

kade e ovoj acesingle kako mu e nick na haxball za da igrame ligata?? Empty zz

Пишување  acesingle on Пет Aвг 17, 2012 1:21 am

Koga sakas brat nick: Del Piero
avatar
acesingle

Број на мислења : 6
Репутација : 0
Join date : 2012-04-20

Вратете се на почетокот Go down

kade e ovoj acesingle kako mu e nick na haxball za da igrame ligata?? Empty Re: kade e ovoj acesingle kako mu e nick na haxball za da igrame ligata??

Пишување  Tedi on Пет Aвг 17, 2012 11:17 am

koga sakas ti pisi poraka koga si sloboden i add me na fb imas vo poraka ti prativ
Tedi
Tedi

Број на мислења : 36
Репутација : 0
Join date : 2012-03-17
Age : 19
Локација : Македонија/Кр.Паланка

Вратете се на почетокот Go down

kade e ovoj acesingle kako mu e nick na haxball za da igrame ligata?? Empty Re: kade e ovoj acesingle kako mu e nick na haxball za da igrame ligata??

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот