HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

Поведа против етханол by Tedi

Go down

Поведа против етханол by Tedi Empty Поведа против етханол by Tedi

Пишување  Tedi on Сре Aвг 15, 2012 4:27 pm

Tedi
Tedi

Број на мислења : 36
Репутација : 0
Join date : 2012-03-17
Age : 19
Локација : Македонија/Кр.Паланка

Вратете се на почетокот Go down

Поведа против етханол by Tedi Empty Re: Поведа против етханол by Tedi

Пишување  Ethanol on Сре Aвг 15, 2012 5:42 pm

Ти ја потврдувам поведава од 2-0. Иако педерски почна да сецка на крај не се бунев. Значи етха про!
Ethanol
Ethanol

Број на мислења : 104
Репутација : 15
Join date : 2012-07-13
Age : 21
Локација : Скопје, Македонија

http://haxballmacedonia.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот