HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

el nino - petarda

Go down

el nino - petarda Empty el nino - petarda

Пишување  El Niñoob on Сре Aвг 15, 2012 3:29 pm

petardo koaj moes?
El Niñoob
El Niñoob

Број на мислења : 55
Репутација : 7
Join date : 2011-11-07

Вратете се на почетокот Go down

el nino - petarda Empty Re: el nino - petarda

Пишување  Petarda on Пет Aвг 17, 2012 3:43 pm

sekogas be duso moja moe oko ubavo kazi koga i igrame
Petarda
Petarda

Број на мислења : 84
Репутација : 3
Join date : 2011-09-29

Вратете се на почетокот Go down

el nino - petarda Empty Re: el nino - petarda

Пишување  El Niñoob on Пет Aвг 17, 2012 8:51 pm

vecerva
El Niñoob
El Niñoob

Број на мислења : 55
Репутација : 7
Join date : 2011-11-07

Вратете се на почетокот Go down

el nino - petarda Empty Re: el nino - petarda

Пишување  Petarda on Нед Aвг 19, 2012 3:47 pm

aj vecer tuka sum do 20h kazi kohgga ke igras
Petarda
Petarda

Број на мислења : 84
Репутација : 3
Join date : 2011-09-29

Вратете се на почетокот Go down

el nino - petarda Empty Re: el nino - petarda

Пишување  Petarda on Нед Aвг 19, 2012 11:31 pm

tuka sum
Petarda
Petarda

Број на мислења : 84
Репутација : 3
Join date : 2011-09-29

Вратете се на почетокот Go down

el nino - petarda Empty Re: el nino - petarda

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот