HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

Nitro Petel - celzi

Go down

Nitro Petel - celzi Empty Nitro Petel - celzi

Пишување  Nitro Petel on Сре Aвг 15, 2012 3:22 pm

0-0

__________________________________________________
Lord Bendtner!
Nitro Petel
Nitro Petel

Број на мислења : 343
Репутација : 19
Join date : 2012-05-24
Age : 98

Вратете се на почетокот Go down

Nitro Petel - celzi Empty potvrda!!!

Пишување  celzi on Сре Aвг 15, 2012 3:23 pm

potvrdenooooooooo!!!!!

ovoj pat imase sreka sledniot ke te resam !!!! Very Happy Very Happy Very Happy cheers cheers cheers prv prv prv
celzi
celzi

Број на мислења : 268
Репутација : 6
Join date : 2012-01-02
Age : 19
Локација : veles

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот