HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

3 kolo Petarda - Nitro Petel

Go down

3 kolo   Petarda - Nitro Petel Empty 3 kolo Petarda - Nitro Petel

Пишување  Petarda on Вто Aвг 14, 2012 10:26 pm

Petarda - Nitro Petel 5-4 za najakiot igrac sveto petarda najakio

pozdrav pelteeeeee use ke uces od mene najio igrac na svet u haxballlooo
Petarda
Petarda

Број на мислења : 84
Репутација : 3
Join date : 2011-09-29

Вратете се на почетокот Go down

3 kolo   Petarda - Nitro Petel Empty ;dlsa;dasdlsakd

Пишување  celzi on Вто Aвг 14, 2012 10:31 pm

petarda is the best player on haxball xD Very Happy Very Happy Very Happy
celzi
celzi

Број на мислења : 268
Репутација : 6
Join date : 2012-01-02
Age : 19
Локација : veles

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот