HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

2 kolo RauL vs Kenny M

Go down

2 kolo RauL vs Kenny M Empty 2 kolo RauL vs Kenny M

Пишување  Kenny M on Вто Aвг 14, 2012 10:12 pm

koga mozes?
Kenny M
Kenny M

Број на мислења : 86
Репутација : 1
Join date : 2012-08-07
Age : 23
Локација : Prilep

Вратете се на почетокот Go down

2 kolo RauL vs Kenny M Empty Re: 2 kolo RauL vs Kenny M

Пишување  Kenny M on Чет Aвг 16, 2012 2:52 pm

mozis vecerva posle 23h?
Kenny M
Kenny M

Број на мислења : 86
Репутација : 1
Join date : 2012-08-07
Age : 23
Локација : Prilep

Вратете се на почетокот Go down

2 kolo RauL vs Kenny M Empty Re: 2 kolo RauL vs Kenny M

Пишување  Kenny M on Пет Aвг 17, 2012 1:04 pm

Deneska cel den sum sloboden pisi koga mozis da igras
Kenny M
Kenny M

Број на мислења : 86
Репутација : 1
Join date : 2012-08-07
Age : 23
Локација : Prilep

Вратете се на почетокот Go down

2 kolo RauL vs Kenny M Empty Re: 2 kolo RauL vs Kenny M

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот