HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

1 kolo Kenny M vs pow3r

Go down

1 kolo Kenny M vs pow3r Empty 1 kolo Kenny M vs pow3r

Пишување  Kenny M on Вто Aвг 14, 2012 10:10 pm

Koga mozes?
Kenny M
Kenny M

Број на мислења : 86
Репутација : 1
Join date : 2012-08-07
Age : 23
Локација : Prilep

Вратете се на почетокот Go down

1 kolo Kenny M vs pow3r Empty Re: 1 kolo Kenny M vs pow3r

Пишување  naitoN on Сре Aвг 15, 2012 3:31 pm

Kenny M напиша:Koga mozes?
vecer vo 22h
naitoN
naitoN

Број на мислења : 99
Репутација : 1
Join date : 2011-11-03
Age : 25

Вратете се на почетокот Go down

1 kolo Kenny M vs pow3r Empty Re: 1 kolo Kenny M vs pow3r

Пишување  Kenny M on Сре Aвг 15, 2012 3:40 pm

pow3r напиша:
Kenny M напиша:Koga mozes?
vecer vo 22h

Ne mozam vo 22h nema da bidam doma togas Sad Vo 23h ke mozis?
Kenny M
Kenny M

Број на мислења : 86
Репутација : 1
Join date : 2012-08-07
Age : 23
Локација : Prilep

Вратете се на почетокот Go down

1 kolo Kenny M vs pow3r Empty Re: 1 kolo Kenny M vs pow3r

Пишување  naitoN on Сре Aвг 15, 2012 6:34 pm

Kenny M напиша:
pow3r напиша:
Kenny M напиша:Koga mozes?
vecer vo 22h

Ne mozam vo 22h nema da bidam doma togas Sad Vo 23h ke mozis?
da, vo 23h na fb bidi
naitoN
naitoN

Број на мислења : 99
Репутација : 1
Join date : 2011-11-03
Age : 25

Вратете се на почетокот Go down

1 kolo Kenny M vs pow3r Empty Re: 1 kolo Kenny M vs pow3r

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот