HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

1 kolo nitro petel rafael

Go down

1 kolo nitro petel rafael Empty 1 kolo nitro petel rafael

Пишување  Nitro Petel on Вто Aвг 14, 2012 10:09 pm

koga

__________________________________________________
Lord Bendtner!
Nitro Petel
Nitro Petel

Број на мислења : 343
Репутација : 19
Join date : 2012-05-24
Age : 98

Вратете се на почетокот Go down

1 kolo nitro petel rafael Empty re

Пишување  RaFaeL 21 on Вто Aвг 14, 2012 10:41 pm

utre Very Happy
che se nachekame
RaFaeL 21
RaFaeL 21

Број на мислења : 48
Репутација : 3
Join date : 2012-05-30
Age : 20

Вратете се на почетокот Go down

1 kolo nitro petel rafael Empty Re: 1 kolo nitro petel rafael

Пишување  Nitro Petel on Саб Aвг 18, 2012 8:36 pm

daj denes da izigrame oti utre nema da mozam

__________________________________________________
Lord Bendtner!
Nitro Petel
Nitro Petel

Број на мислења : 343
Репутација : 19
Join date : 2012-05-24
Age : 98

Вратете се на почетокот Go down

1 kolo nitro petel rafael Empty .

Пишување  RaFaeL 21 on Нед Aвг 19, 2012 10:55 am

imam problemi so haxov neshto:Z
RaFaeL 21
RaFaeL 21

Број на мислења : 48
Репутација : 3
Join date : 2012-05-30
Age : 20

Вратете се на почетокот Go down

1 kolo nitro petel rafael Empty Re: 1 kolo nitro petel rafael

Пишување  ?????? on Пон Aвг 20, 2012 2:57 pm

Како што гледам утакмицата не е одиграна и морам да ставам термин за одигрување!
Терминот ќе биде вечерва во 19 часот.

Напомена:
- ако едниот играч се појави добива слузбено 3-0 за него
- ако двата играчи се појават, одиграјте ја утакмицата
- ако и двајцата не се појавите, следува резултат 0-0

* Како доказ дека сте биле тука, сликајте!
avatar
??????
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

1 kolo nitro petel rafael Empty Re: 1 kolo nitro petel rafael

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот